Oss i Orgservice

Våre erfarne rådgivere ønsker at dere lykkes best mulig med både daglig drift og visjoner. Vi har et sterkt fokus på gode økonomiske løsninger, og jobber aktivt med inntektssikring for våre organisasjoner.

Elin Maria Lilloe-Wall

Daglig leder

elin.wall@orgservice.no

Andreas Hole

Spesialrådgiver

andreas.hole@orgservice.no

Elisabeth Ødemark

Leder medlemsservice

elisabeth.odemark@orgservice.no

Carita Teien

Organisasjonsrådgiver

carita.teien@orgservice.no

Janicke Mathisen

Administrasjonskoordinator

janicke.mathisen@orgservice.no

Marcus Wall

Medlemsservice

marcus.wall@orgservice.no

Valencia Muniandy

Medlemsservice

valencia.muniandy@orgservice.no

Tomy Hoang

Grafisk designer

tomy.hoang@orgservice.no

Cato Bekkesletten

Autorisert regnskapsfører

cato.bekkesletten@orgservice.no

Fabian Asla

Medlemsservice

fabian.asla@orgservice.no

Silje Falla Tørmoen

Administrasjonskoordinator

silje.falla.tormoen@orgservice.no