Oss i Orgservice

Våre erfarne rådgivere ønsker at dere lykkes best mulig med både daglig drift og visjoner. Vi har et sterkt fokus på gode økonomiske løsninger, og jobber aktivt med inntektssikring for våre organisasjoner.

Elin Maria Lilloe-Wall

daglig leder

elin.wall@orgservice.no

Andreas Hole

spesialrådgiver

andreas.hole@orgservice.no

Janicke Mathisen

administrativ leder

janicke.mathisen@orgservice.no

Elisabeth Ødemark

organisasjonsrådgiver

elisabeth.odemark@orgservice.no

Carita Teien

organisasjonsrådgiver

carita.teien@orgservice.no

Susanne Angell-Olsen

organisasjonsrådgiver

susanne.angellolsen@orgservice.no

Marcus Wall

controller

marcus.wall@orgservice.no

Silje Falla Tørmoen

administrasjonskoordinator

silje.falla.tormoen@orgservice.no

Valencia Muniandy

medlemsservice

valencia.muniandy@orgservice.no

Tomy Hoang

grafisk designer

tomy.hoang@orgservice.no

Cato Bekkesletten

autorisert regnskapsfører

cato.bekkesletten@orgservice.no

Fabian Asla

medlemsservice

fabian.asla@orgservice.no