Oss i Orgservice

Våre erfarne rådgivere ønsker at dere lykkes best mulig med både daglig drift og visjoner. Vi har et sterkt fokus på gode økonomiske løsninger, og jobber aktivt med inntektssikring for våre organisasjoner.

Elin Maria Lilloe-Wall

daglig leder

elin.wall@orgservice.no

Andreas Hole

spesialrådgiver

andreas.hole@orgservice.no

Janicke Frostad-Mathisen

administrativ leder

janicke.mathisen@orgservice.no

Emma Bodman

fagsjef

emma.bodman@orgservice.no

Alfred Mestad Rønnestad

prosjektkoordinator

alfred.ronnestad@orgservice.no

Marcus Wall

controller

marcus.wall@orgservice.no

Silje Falla Tørmoen (permisjon)

administrasjonskoordinator

silje.falla.tormoen@orgservice.no

Anne Bertelsen

administrasjonskoordinator

anne.bertelsen@orgservice.no

Celine Skaseth

administrasjonskoordinator

celine.skaseth@orgservice.no

Valencia Muniandy (permisjon)

medlemsservice

valencia.lawrence@orgservice.no

Tomy Hoang

grafisk designer

tomy.hoang@orgservice.no

Cato Bekkesletten

autorisert regnskapsfører

cato.bekkesletten@orgservice.no